E Okul Öğrenci Giriş

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8889961586893247"
data-ad-slot="4075950667"
data-ad-format="auto">

e-Okul Giriş Sayfamızdan, e-Okul Öğrenci Girişi, e-Okul Veli Girişi, e-Okul Öğretmen Girişi ve e Okul Yönetim Girişi yapabilirsiniz. Sitemiz Yönetici, Öğretmen, Veli ve Örencilere e-okul girişlerinde yardımcı olmak ve güncel e okul duyurularını anında iletmek amacıyla kurulmuştur.

e-Okul Girişi İçin Tıklayınız

e-Okul Öğrenci Girişi ile öğrenciler sınav sonuçlarını, devamsızlık bilgilerini, nakil durumlarını, yıl sonu not ortalamalarını, karne notlarını görebilirler. Öğrenciler sisteme TC Kimlik No, Okul No, ve MEB e-Okul giriş sayfasında çıkan resim kodunu girerek giriş yapabilirler.

e-Okul Veli Girişi ile veliler öğrencilerinin sınav sonuçlarını, devamsızlık bilgilerini, nakil durumlarını, yıl sonu not ortalamalarını, karne notlarını görebilirler. Veliler sisteme Öğrenci TC Kimlik No, Okul No, ve MEB e-Okul giriş sayfasında çıkan resim kodunu girerek giriş yapabilirler.

e-Okul Öğretmen Girişi ile Öğretmenler sınav sonuçları girebilir, devamsızlık bilgilerini girebilir, Öğretmenler sisteme Kullanıcı Adı (TC Kimlik No), Şifre, ve MEB e-Okul giriş sayfasında çıkan resim kodunu girerek giriş yapabilirler.

e-Okul Yönetim Girişi ile Okul Müdürleri, ve Diğer Yöneticiler öğrenci e öğretmenler için tüm bilgileri girip kontrol edip onaylamaktalar. Yöneticiler sisteme Kullanıcı Adı (TC Kimlik No), Şifre, ve MEB e-Okul giriş sayfasında çıkan resim kodunu girerek giriş yapabilirler.

E Okula Girişi Sırasında Sorun Yaşamamak aşağıdaki adımları izlediğinizden emin olunuz. Caps Lock tuşunun açık veya kapalı olduğunu kontrol edin

Öğrenci kimlik numarasını 1. boşluğa girdiğinizden emin olun
Öğrenci kimlik numarasını doğru girdiğinizden emin olun

Öğrenci okul numarasını 2. boşluğa girdiğinizden emin olun
Öğrenci okul numarasını doğru girdiğinizden emin olun

Güvenlik resminde çıkan rakamları 3.boşluğa girdiğinizden emin olun
Güvenlik rakamlarını doğru girdiğinizden emin olun

Aranan Kelimeler:e-Okul Giriş,eokul vbs giriş,e Okul Öğrenci Girişi 2016,e Okul Öğretmen giriş 2016,e Okul Yönetici Girişi 2016,e-Okul veli giriş

HGS