E okul sınav sonuçları

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8889961586893247"
data-ad-slot="4075950667"
data-ad-format="auto">

E-Okul SBS, E Okul Sınav, E Okul Not

E OKUL SBS
Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sınav yerleri ve sınava giriş belgeleri 27 Mayıs’ta MEB’in www.meb.gov.tr internet sitesinde yayınlanacak.Öğrenciler e okula girerekte e okul sbs bilgilerini görebilirler.
Not Bilgileri : Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar, Sınav ve Proje Bilgileri : Öğrencinin hangi dersten ne zaman sınav olacağı ve projesini teslim edeceği tarihler, e okul dan öğrenilebilmektedir

E-OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

E okul sınav sonuçları

E okul sınav sonuçları

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

E- okul, öğrenci, veli ve öğretmenleri bilgilendiren bir bilgi erişim sistemidir. E- okul da yer alan öğrenciye ait bilgiler ile veliler çocuklarının durumlarını öğrenebilirler.E- okul da yer alan bütün bilgiler öğrencinin eğitim hayatı ile ilgili bilgilerdir. Burada öğrencilerin sınav sonuçları, devamsızlıkları, başarı puanları, öğrencilerin girecekleri sınavların olacağı tarih ve bu sınavların sınav sonuçları yer almaktadır.

E Okul Bilgilendirme

Veliler de bu sistem sayesinde çocukların sınav sonuçlarını öğrenebilirler. E- okul da öğrencilerin girdiği yazılı ve ya sözlü sınav sonuçları, SBS, DPY gibi sınavları hakkında sonuç belgesine ulaşırlar. Öğretmenler bu yönetim bilgi sistemine girerek öğrencilerin notlarını girerler. Öğretmenlere bu notları girmesi için gereken süre verilir. Daha sonra öğrenci ve ya veliler de sisteme girip sonuçları öğrenebilirler.

E Okul Sınav Sonuçları

HGS